Archiv autora: ploca

Plánované nové hřiště v Kopidlně – projekt zrušen

Zdravím členy Střeleckého Klubu Kopidlno z.s. a všechny příznivce klubu, rovněž bych vás chtěl informovat o nemilé informaci a to o zrušení plánované výstavby nového hřiště v ulici Husova 316.  Projekt, který se dva roky připravuje se musí zrušit, vypovědět všechny smlouvy, které klub uzavřel ohledně pozemků pro nové hřiště. Je to škoda a ta největší je, že je za to odpovědná osoba, která ani v městě Kopidlno nežije. Nedopadl nám jeden podpis a klub vzdal vyjednávání 10.2.2016, když obdržel e-mail, ze kterého je jasné, že se nedohodne, dostal nesouhlasné stanovisko na projekt a vše bylo i odesláno nesouhlasným občanem na stavební úřad. Snažili jsme se dohodnout, udělat ústupky, omezení, ale nic nepomohlo.

Je to škoda, ale co se dá dělat.

 

21.11.2015

Dnešní den se podařil, podnebí nám přálo a na těch pár kapek co spadlo s kroupami to nepokazily.. Navštívila nás super parta a doufám, že si to užili.. Pořídil jsem pár fotografii, které naleznete zde.. Pro ty co nemají facebook tak mam připravený balíček ve winraru zde heslo: klub..

 

31.10.2015 – TDM a Strategic Point

Dnešní den byl docela vyčerpávající, na to, že nás mělo být kolem 16 lidí, tak jsme se sešli pouze v 6 lidech. Nám to, ale nevadilo, vyškrtli jsme mód strategic point a dali jsme si na celý den TDM 3 vs 3, bylo to zajímavé a náročné, jelikož jsme hráli na celý hřiště. Skoré bylo vyrovnané a zasloužené pro oba týmy 8:8…. Fotky naleznete na facebooku zde a nebo si je můžete stáhnout zabalené ve winraru zde, heslo: klub

 
 
 
 

 

 

Poslední kolo ligy STK

Zde se utkal team Star Girls vs SG-z5. Zapas byl jednoznačný a skončil 0:5 pro SG-z5. Dle komentářů teamu Star Girls jim to nevadí a hru si užily, za rok je putovní pohár děvčat.. Na fotografie se můžete podívat zde

Ukončení Ligy STK

zdravím všechny akční hrdiny, kteří se účastní naší nere-ligy v paintballu, dne 17.10.2015 se koná ukončení ligy STK, kde budeme vyhlašovat vítěze ligy 2014 – 2015 a předávat mu putovní pohár, o který se bude hrát opět v příštím roce. Jinak Klub pro aktéři ligy uspořádal menší pohoštění ve formě uzené kýty a soudku piva, při něžném tónu hudby. Start akce by měl být od 17:00 hodin. Jsou zváni všichni hráči co se ligy účastnili, akorát menší detail, je potřeba 100 Kč na to, aby kdo není členem klubu si uhradil pití a jídlo dle libosti. ( členi klubu to mají strženo s členských příspěvků ).

Schůze 14.8.2015

Dobrý den,

zdravím všechny členy SKK a rovnou je zvu na schůzi, který se bude konat 14.8.2015 od 20 hodin u předsedy doma ( U Cihelny 637 ).  Témata budou změna sdružení na spolek, hlasování o výkoném výboru, přípravy na ukončení ligy ( 29.8.2015 ), nákup materiálu za dotace na nové hřiště v Kopidlně, přípravné práce na novém hřišti, probrání situace klubu – chtělo by to drobek samočinné aktivity ze strany členů ( předseda dělá na stavbě = rovná se činnost klubu 0, krom hospodáře a jednoho člena, kteří sekají hřiště ), zamyslet se nad novým hřištěm – aby jsme se drobek hnuly….

Předseda

Dětský den – Kopidlno

Dne 6.6.2015 jsme se účastnili dětského dne ve městě Kopidlno, kde jsme se svoji mobilní střelnicí dělali stanoviště, kde si děti mohli vyzkoušet ze značkovače střelbu  na terč a ještě získat nějaké body na umístění… Jinak tam bylo spoustu dalších zajímavých atrakcí jako skákající hrad, trefování plechovek míčkem, kopáni na brankaře, vodní fotbalové hřiště, atd. Opět máme pár fotek, na které se můžete podívat zde.